Pink koos hoiukastiga Faido S, must, H37x80x35cm
ID: 2000001054956
€ 93,55
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 37 cm |
| Laius: | 80 cm |
| Pikkus: | 35 cm |
| Kaal: | 9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhketool Oltina, hallikaspruun, H101x79.5x81cm, istumisosa kõrgus 49cm
101 cm 79.5 cm 81 cm
€ 170,97
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel