Pink koos hoiukastiga Fento 33 L, H42x83x42cm
ID: 2000001151334
€ 85,48
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Kõrgus: | 42 cm |
| Laius: | 42 cm |
| Pikkus: | 83 cm |
| Kaal: | 10.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel