Pink koos hoiukastiga Ferento S, roheline, H31x48x30cm
ID: 2000001055052
€ 24,92
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 31 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 48 cm |
| Kaal: | 5.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel