Pink Haldors 003, samet, H50x100x39cm
ID: 2000001105191
€ 102,42
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Beež |
| Kõrgus: | 50 cm |
| Laius: | 39 cm |
| Pikkus: | 100 cm |
| Kaal: | 10.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel