Pink Madalena M, roheline, H36x48x35cm
ID: 2000001087183
€ 37,90
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 36 cm |
| Laius: | 48 cm |
| Pikkus: | 35 cm |
| Kaal: | 6.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Dunkel, samet, tumeroheline, H103x78x80cm, istumisosa kõrgus 50cm
103 cm 78 cm 80 cm
€ 162,90
Klaasist teekann filtriga Bec, klaasist/metallist, 800ml, H14x15.5x11.5cm
14 cm 15.5 cm 11.5 cm
€ 10,24
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel