Põrandapeegel Brooke, H180x48x43cm
ID: 3560231016999
30 % allahindlus
€ 70,56
€ 100,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | MDF |
| Kõrgus: | 180 cm |
| Laius: | 43 cm |
| Pikkus: | 48 cm |
| Kaal: | 23.4 kg |
| Kuju: | Ristkülikukujuline |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel