Pink koos hoiukastiga Marsberg, hall, H43x80x40cm
ID: 2000001087251
€ 107,26
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 43 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 83 cm |
| Kaal: | 12 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel