Pink koos hoiukastiga Caldelar L, beež, H47x84x41cm
ID: 2000001145425
€ 85,48
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Beež |
| Kõrgus: | 47 cm |
| Laius: | 41 cm |
| Pikkus: | 84 cm |
| Kaal: | 9.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel