Pink koos hoiukastiga Harmo, must/valge/kuldne, H42x40x105cm
ID: 5905248125575
€ 134,68
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Kõrgus: | 42 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 105 cm |
| Kaal: | 12 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel