Pink Damerry, tumeroheline, H42x128x39cm
ID: 2000000995182
€ 196,77
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 42 cm |
| Laius: | 39 cm |
| Pikkus: | 128 cm |
| Kaal: | 14 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel