Pink koos hoiukastiga Calavena S, hall/kuldne värv, samet, H30x71x34cm
ID: 2000001145395
€ 67,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Samet |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 30 cm |
| Laius: | 34 cm |
| Pikkus: | 71 cm |
| Kaal: | 8.7 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel