Pink/kingade hoiustamise riiul Halo, bambus, hall, H50x100x33cm
ID: 2010001179337
€ 137,10
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 50 cm |
| Laius: | 33 cm |
| Pikkus: | 100 cm |
| Kaal: | 9.1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel