Pirn LED soe valge, E27 3.4W, 470lm, 2700K, H7.5x4.5x4.5cm
ID: 8592920130469
€ 2,50
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Kõrgus: | 7.5 cm |
| Laius: | 4.5 cm |
| Pikkus: | 4.5 cm |
| Kaal: | 0.1 kg |
| Pirni tüüp: | E27 |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel