Pirn LED soe valge, G9 2.5W, 350lm, 3000K, H4.7x1.4x1.4cm
ID: 8592920119006
€ 2,98
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Läbipaistev |
| Kõrgus: | 4.7 cm |
| Laius: | 1.4 cm |
| Pikkus: | 1.4 cm |
| Kaal: | 0.1 kg |
| Pirni tüüp: | G9 |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivne lambipirn Hello LED, merevaigukollane, E27, 100lm, 2200K, 2W, D12.5XH17cm
17.3 cm 12.5 cm 12.5 cm
€ 5,15
€ 17,18
- −70 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel