Põrandalamp Sower, valge, E27 60W(MAX), H170xD55cm
ID: 2000000912103
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 119,35
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 170 cm |
| Laius: | 55 cm |
| Pikkus: | 55 cm |
| Kaal: | 9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel