Mäng X and O, mangopuit, 25x25xH3.5cm
ID: 2000000927046
20 % allahindlus
€ 18,58
€ 23,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 3.5 cm |
| Laius: | 25 cm |
| Pikkus: | 25 cm |
| Kaal: | 1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel