Raamaturiiul Wally II, valge, H180x63x40cm
ID: 5705994742121
€ 128,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 180 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 63 cm |
| Kaal: | 11 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögiriistade komplekt Inox Bamboo, 6 inimesele (24 tk.), hõbedane värv, H27.5x17x6.5cm
27.5 cm 17 cm 6.5 cm
€ 47,34
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel