Riiul Natureo 3-korruseline, must, H88.5x32.8x37cm
ID: 3560231658786
€ 56,45
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 88.5 cm |
| Laius: | 37 cm |
| Pikkus: | 32.8 cm |
| Kaal: | 3.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel