Riiul Angoon, naturaalne värv, H180x90x30cm
ID: 5713941333018
€ 625,81
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Tammespoon |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 180 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 90 cm |
| Kaal: | 56.4 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 18 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Oberwart, hallikaspruun, H83x47x77cm istumisosa kõrgus 47cm
83 cm 47 cm 77 cm
€ 87,50
€ 125,00
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel