Riiul Seaford, must, H78x114x35cm
ID: 5713941400727
€ 161,21
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Teras |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 78 cm |
| Laius: | 35 cm |
| Pikkus: | 114 cm |
| Kaal: | 23.4 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 25 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel