Seinalamp/ laelamp Reba, E27 2x60W(MAX), H27x7x14cm
ID: 2000000790534
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
30 % allahindlus
€ 15,58
€ 22,26
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
Askeetilise välimusega lamp on lihtsalt lakke riputatav või kinnitatav seina külge. Lamp täidab märkamatult oma eesmärki ning on effektiivne valgusallikas.
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 27 cm |
| Laius: | 14 cm |
| Pikkus: | 7 cm |
| Kaal: | 0.9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhketool Arringo, hall, 180 kraadi pööratav, H95x63x57cm, istumisosa kõrgus 50cm
95 cm 63 cm 57 cm
€ 111,29
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel