Seinalamp Inverigo, G9 LED 2x5W(MAX), H35cm, 38x30cm
ID: 2000001038697
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
30 % allahindlus
€ 33,14
€ 47,34
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Klaas |
| Materjal: | Plast |
| Kõrgus: | 35 cm |
| Laius: | 30 cm |
| Pikkus: | 38 cm |
| Kaal: | 1.2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Elektriline reguleeritav tugitool /kiiktool Hohenberg, pruun, pöörlev 210, H84-106x96x105-170cm
106 cm 96 cm 170 cm
€ 308,87
Reguleeritav tugitool /kiiktool Oforsen, pruunikashall, manuaalselt reguleeritav, H100cm 100x150x112cm, istumisosa kõrgu 52 cm
100 cm 150 cm 112 cm
€ 317,74
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel