Seinalamp Reba, E27 2x60W(MAX), pronksivärvi, 7x14x27cm
ID: 2000000858500
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
30 % allahindlus
€ 15,64
€ 22,34
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Pronks |
| Kõrgus: | 27 cm |
| Laius: | 7 cm |
| Pikkus: | 14 cm |
| Kaal: | 0.9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Lillepott alusel Limmen, messing antiikne toon, email, H29cm, D14cm
29 cm 14 cm 14 cm
€ 7,19
€ 17,98
- −60 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel