Seinavalgusti Yardiny, E14 40W(MAX), H29cm, 25x13.5cm
ID: 2000001038703
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
40 % allahindlus
€ 30,48
€ 50,81
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Plast |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kuldne |
| Kõrgus: | 29 cm |
| Laius: | 13.5 cm |
| Pikkus: | 25 cm |
| Kaal: | 3.2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Seinalamp Kending, läbipaistev/kuldne värv, H15.6x23.4x16cm, LED 12W, 3000K/4000K/6000K
15.6 cm 23.4 cm 16 cm
€ 60,48
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel