Söögilaud Ancan, tamme spoon, H75xD105cm
ID: 5706553424984
€ 386,29
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Kõrgus: | 75 cm |
| Laius: | 105 cm |
| Pikkus: | 105 cm |
| Kaal: | 22.4 kg |
| Laiendatav laud: | Ei |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel