Tualeti hari Rub, valge, H40cm, D12cm
ID: 3560232563096
€ 12,82
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Keraamika |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 40 cm |
| Laius: | 12 cm |
| Pikkus: | 12 cm |
| Kaal: | 0.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Saga, pähkli värv/must, H73-83x56x55cm, istumisosa kõrgus 44-54cm
83 cm 56 cm 55 cm
€ 120,16
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel