Söögilaud Talbot, metall/klaas, H76xD120cm
ID: 2000001086643
€ 214,52
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Kroomitud metall |
|---|---|
| Materjal: | Karastatud klaas |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 76 cm |
| Laius: | 120 cm |
| Pikkus: | 120 cm |
| Kaal: | 47.3 kg |
| Laiendatav laud: | Ei |
| Laiendatav laud: | Jah |
| Lauaplaadi kuju: | Ümmargune |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Adore 28, tumehall-pruun, H84.5x54.5x45cm, istme kõrgus 45cm
84.5 cm 54.5 cm 45 cm
€ 55,65
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel