Kohvitassid 4 tk. Aryal, 90ml, D6xH5cm
ID: 3560239147602
40 % allahindlus
€ 10,26
€ 17,10
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 5 cm |
| Laius: | 6 cm |
| Pikkus: | 6 cm |
| Maht : | 90 ml |
| Kaal: | 1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivkuju/Küünlajala väikestele küünaldele Orangutans, H22cm, 18x8cm
22 cm 18 cm 8 cm
€ 9,05
€ 30,16
- −70 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel