Ehtekarp Tannila, taupe, 15x15.5x11cm
ID: 2000001024065
40 % allahindlus
€ 19,55
€ 32,58
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Polüuretaan |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Hallikaspruun |
| Kõrgus: | 11 cm |
| Laius: | 15 cm |
| Pikkus: | 15.5 cm |
| Kaal: | 1.1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Oberwart, hallikaspruun, H83x47x77cm istumisosa kõrgus 47cm
83 cm 47 cm 77 cm
€ 87,50
€ 125,00
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel