Kruus Rimini, H7.6cm, 200ml
ID: 2000001074657
€ 2,50
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Portselan |
|---|---|
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 7.6 cm |
| Laius: | 6 cm |
| Pikkus: | 6 cm |
| Maht : | 200 ml |
| Kaal: | 0.21 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel