Tass Fuck, 885ml, H12.5cm, D11cm
ID: 4029811454983
€ 11,13
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 12.5 cm |
| Laius: | 11 cm |
| Pikkus: | 11 cm |
| Maht : | 885 ml |
| Kaal: | 1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Slorino, roheline värv, H78-88x58x62cm, istumisosa kõrgus 44-54cm
88 cm 62 cm 58 cm
€ 128,23
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel