Kruus Elia, 300ml, H10.5x12.3x8.8cm
ID: 3664944639633
€ 3,87
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Värv: | Türkiis |
| Kõrgus: | 10.5 cm |
| Laius: | 8.8 cm |
| Pikkus: | 12.3 cm |
| Maht : | 300 ml |
| Kaal: | 0.8 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögiriistade komplekt Inox Denali, 6 inimesele (24 tk), H27.8x17x6.6cm
27.8 cm 17 cm 6.6 cm
€ 47,34
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel