Kruus Grand Hotel, 9.3x12.5x8cm 300ml
ID: 3664944423065
70 % allahindlus
€ 1,02
€ 3,39
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 9.3 cm |
| Laius: | 8 cm |
| Pikkus: | 12.5 cm |
| Maht : | 300 ml |
| Kaal: | 0.6 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel