Kruus Little hearts and plush Teddy, 380ml, H10cm, D8cm
ID: 4029811405961
€ 10,40
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Keraamika |
| Kõrgus: | 10 cm |
| Laius: | 8 cm |
| Pikkus: | 8 cm |
| Maht : | 380 ml |
| Kaal: | 0.45 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel