Portselanist tass alustassiga, 300ml, H9.5cm, D9cm
ID: 2000000557472
Taldriku suurus 14x14cm
€ 7,22
Toote kirjeldus
Taldriku suurus 14x14cm
Toote kirjeldus
| Materjal: | Portselan |
|---|---|
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 9.5 cm |
| Laius: | 14 cm |
| Pikkus: | 14 cm |
| Maht : | 300 ml |
| Kaal: | 0.6 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel