Tass Toucan L, 500ml, komplekt 2, H15,3x12,5x8,7cm
ID: 3560232761898
€ 14,19
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Värv: | Beež |
| Kõrgus: | 15.3 cm |
| Laius: | 8.7 cm |
| Pikkus: | 12.5 cm |
| Maht : | 500 ml |
| Kaal: | 0.44 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Sojalõhnaline küünal klaaspurgis Hip hip hooray, roosa, 25 h, H5cm, D7.5cm
5 cm 7.5 cm 7.5 cm
€ 5,12
€ 10,24
- −50 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel