Kruus valge/must, keraamika, 10x8x9cm, 300ml
ID: 5207252252323
80 % allahindlus
€ 1,53
€ 7,66
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Keraamika |
|---|---|
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 10 cm |
| Laius: | 9 cm |
| Pikkus: | 8 cm |
| Maht : | 300 ml |
| Kaal: | 0.35 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Dekoratiivne kauss kaanega Malvita, valge/must/kuldne värvi, 21.4x15.3x8.9cm
8.9 cm 21.4 cm 15 cm
€ 7,26
€ 14,52
- −50 %
Diivanvoodi Elaine, pikendatav, Poco 50, kollane, H75x155x105cm
75 cm 155 cm 105 cm
€ 465,32
11 variandid
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel