Klaasist teekann filtriga, 1.3L, H13x24x15.5cm
ID: 3560238373194
€ 17,18
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Klaas |
|---|---|
| Materjal: | Roostevaba teras |
| Kõrgus: | 13 cm |
| Laius: | 15.5 cm |
| Pikkus: | 24 cm |
| Maht : | 1300 ml |
| Kaal: | 0.6 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel