Puhketool Cotele, naturaalne/hallikaspruun, H83.5x64.5x75cm, istumisosa kõrgus 43cm
ID: 3664944617594
€ 168,55
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Vineer |
|---|---|
| Materjal: | Polüuretaan |
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Puit |
| Kõrgus: | 83.5 cm |
| Laius: | 64.5 cm |
| Pikkus: | 75 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 43 cm |
| Käetoe kõrgus: | 56 cm |
| Kaal: | 13 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel