Puhketool Dalton, sinine,104x74x86cm, istme kõrgus 45cm
ID: 2000001016770
60 % allahindlus
€ 78,71
€ 196,77
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Sinine |
| Kõrgus: | 104 cm |
| Laius: | 86 cm |
| Pikkus: | 74 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 45 cm |
| Käetoe kõrgus: | 70 cm |
| Kaal: | 15 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Dunkel, samet, hallikaspruun, H103x78x80cm, istumisosa kõrgus 50cm
103 cm 78 cm 80 cm
€ 162,90
Tugitool Dalton SKT-8, pruun,104x74x85cm, istumisosa kõrgus 45cm
104 cm 74 cm 85 cm
€ 102,58
€ 170,97
- −40 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel