Tugitool Dandy SK, symphony 05, 91x125x75, istme kõrgus 40cm
ID: 2000001146811
30 % allahindlus
€ 137,74
€ 196,77
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Kõrgus: | 91 cm |
| Laius: | 75 cm |
| Pikkus: | 125 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 40 cm |
| Kaal: | 17 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kahekordne reguleeritav tugitool Obernburg, hall, elektriliselt reguleeritav, H105x189x105-165cm, istumisosa kõrgus 51cm
105 cm 105-165 cm 89 cm
€ 601,61
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel