Vatipatjade nõu/hoidik OLEYA, beež, D10cm H9.4cm
ID: 3560231122959
€ 10,08
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüresiin |
|---|---|
| Materjal: | Ökonahk |
| Värv: | Beež |
| Kõrgus: | 9.4 cm |
| Laius: | 10 cm |
| Pikkus: | 10 cm |
| Kaal: | 0.14 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel