Tugitool Oberwald jalapinggiga, beež, 98x42x73cm, istumisosa kõrgus 41.5cm
ID: 2000001108079
30 % allahindlus
€ 180,08
€ 257,26
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Beež |
| Kõrgus: | 98 cm |
| Laius: | 73 cm |
| Pikkus: | 42 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 41.5 cm |
| Käetoe kõrgus: | 50 cm |
| Kaal: | 21 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Tugitool Zarra, kollane, 360 kraadi pööratav, H87x70x96cm, istumisosa kõrgus 45cm
87 cm 96 cm 70 cm
€ 154,03
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel