Tugitool Zarra, kollane, 360 kraadi pööratav, H87x70x96cm, istumisosa kõrgus 45cm
ID: 2000001168417
€ 154,03
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
Iste pöörleb 360 kraadi.
Tagumine siseraam: vineer 12mm
Istme siseraam: vineer 12mm
Kangas: 100% polüester. Kanga kaal: 325gr/m2
| Materjal: | Vineer |
|---|---|
| Materjal: | Polüuretaan |
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Kollane |
| Kõrgus: | 87 cm |
| Laius: | 70 cm |
| Pikkus: | 96 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 45 cm |
| Kaal: | 16 kg |
| Maksimaalne kandevõime: | 120 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhketool Dartford, samet, kollane-kuldne, H100x75x83cm, istme kõrgus 40cm
100 cm 83 cm 75 cm
€ 170,97
Tugitool Oberwald jalapinggiga, beež, 98x42x73cm, istumisosa kõrgus 41.5cm
98 cm 42 cm 73 cm
€ 180,08
€ 257,26
- −30 %
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel