Puhketool Sabara, taupe, H82x65x67cm, stumisosa kõrgus 48cm
ID: 2000001091692
€ 133,06
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Hallikaspruun |
| Kõrgus: | 82 cm |
| Laius: | 67 cm |
| Pikkus: | 65 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 48 cm |
| Käetoe kõrgus: | 65 cm |
| Kaal: | 10.2 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Söögitool Tillberg 32, roheline värv, H81x55.5x50cm, istumisosa kõrgus 46cm
81 cm 55.5 cm 50 cm
€ 38,71
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel