Tugitool Vincento jalapinggiga, 360 kraadi pööratav, H100x92x79cm, istumisosa kõrgus 47cm
ID: 2000001169254
Puhketool pöörlev 360, jalalaud:H41.5x50x43cm
€ 257,26
Toote kirjeldus
Puhketool pöörlev 360, jalalaud:H41.5x50x43cm
Toote kirjeldus
| Materjal: | Vineer |
|---|---|
| Materjal: | Polüuretaan |
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Polüester |
| Kõrgus: | 100 cm |
| Laius: | 79 cm |
| Pikkus: | 92 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 47 cm |
| Kaal: | 26 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel