Tugitool Julian, valge, 102 SD, 78x82x100cm, istumisosa kõrgus 44cm
ID: 2000001034538
€ 240,32
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 100 cm |
| Laius: | 78 cm |
| Pikkus: | 82 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 44 cm |
| Kaal: | 15 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel