Tugitool Harshal, tumeroheline, H75x70x64cm, istumisosa kõrgus 43cm
ID: 5905248111905
€ 152,42
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 75 cm |
| Laius: | 64 cm |
| Pikkus: | 70 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 43 cm |
| Kaal: | 12.1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel