Puhketool Valentino, hall, 360 kraadi pööratav, H104x115x80cm, istme kõrgus 45cm
ID: 2000001140376
30 % allahindlus
€ 300,89
€ 429,84
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 104 cm |
| Laius: | 80 cm |
| Pikkus: | 115 cm |
| Kaal: | 35 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Puhketool Dandy SK,hallikaspruun/pruun, H91x125x75cm, istumisosa kõrgus 40cm
91 cm 125 cm 75 cm
€ 205,65
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel