Panipaigaga tumba Hunez, hall samet, D70cm, H40cm
ID: 5905248130838
€ 176,61
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 40 cm |
| Laius: | 70 cm |
| Pikkus: | 70 cm |
| Kaal: | 12.7 kg |
| Kangas: | Velvet |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel